Not
  • Simple Image Gallery Notice: Joomla!'s "/cache" folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files.

Warning: imagejpeg() [function.imagejpeg]: Unable to open '/home/alcipanf/public_html/cache/jw_simpleImageGallery/jwsig_cache_f29546acb6_alcipan-isik-bandi.jpg' for writing: Permission denied in /home/alcipanf/public_html/plugins/content/jw_simpleImageGallery/includes/helper.php on line 134
Alçıpan Işık Bandı | Gizli Işık Alçıpan | Alçıpan Işık Bandı Modelleri

Alçıpan Işık Bandı ; Aydınlatma sisteminin tavan ile kartonpiyer arasına yerleştirilmesi işlemine gizli ışık uygulaması denilmektedir. Aydınlatma sisteminin görünür bir şekilde, alçıpan -kartonpiyerin delinerek uygulanmasına ışık bandı denilmektedir.

Belirli bir alana güçlü ışık yöneltmek için kartonpiyerin tavan ve duvar birleşim yerinden 20 cm içeriye alınarak yapılan sistemdir.
Spotlu Göbek
Yine belirli bir alana güçlü ışık yöneltmek için tavanda yapılan spot bandı uygulamasının küçüğüdür
İşyeri ve evlerinizin tavanlarının köşelerine uygulanır. Çift kartonpiyer döşenir. Spot lambalı. Mekanlara yüzde yüz prestij sağlar.
{gallery}isikbandi{/gallery} 

Gizli Işık
Işıklandırma sisteminin tonoz ile kartonpiyer arasına yerleştirilmesidir.

Spot Bant
Belirli bir alana güçlü ışık yöneltmek için kartonpiyerin tavan ve duvar birleşim yerinden 20 cm içeriye alınarak yapılan sistemdir.
Spotlu Göbek
Yine belirli bir alana güçlü ışık yöneltmek için tavanda yapılan spot bandı uygulamasının küçüğüdür.

Gizli ışık
siz hayalinizdeki evi anlatın bizde gerçekleştirelim gizli ışık uygulamalarında lamların rengini seçmek artık sizin elinide
gizli ışık uygulaması konutların salon koridor hol vb yerlerde uygulanır işyerlinde ve işyerlerinin ofis bölümünde otellerde alışveriş merkezlerinde terminallerde tesisler restaurantlarda villa dublex dairelerde kullanılır.